blog

Andrzej z Rolnicy. Podlasie ZDRADZA kto go odwiedza poza kameramiInformacje

Odtworzeń: 720307
Czas trwania: 5m 14s
Opinia: 6049
Ilość reakcji: 601
Opis: Rolnik Info jest portalem dostarczającym treści dla osób zainteresowanych tematyką rolniczą w odniesieniu do rolnictwa w Polsce i na świecie. Na kanale znajdziesz najnowsze wiadomości ze świata rolników i rolniczek. Nie zabraknie także informacji na temat zwierząt, upraw, maszyn rolniczych, finansów, prawa i aktualnych cen. Możecie zna.

Komentarze


Andrzej z Rolnicy. Podlasie ZDRADZA kto go odwiedza poza kamerami

- Ludzie...jak jesteście tacy ciekawi życia Gienia i Andrzeja...to przy bramie postawić puszke.. niech każdy wrzuci,,co łaska,, I będzie na łazienkę i na belarke i na normalne życie ...a jak ktoś pyta..za Co??To odpowiem..za wzruszenia za prawdę za ciężkie życie..
- Yyy
- Jutro może zerknę . Gienkowe grzybki pozbieram w lesie
- To jest promocja polskiego rolnictwa na świecie. Zamiast pokazywać rolników Bardowskich i im podobnych to pokazuje się światu Polskę zacofaną. Krótko mówiąc dziadostwo.
Widziałem tu więcej kolej.co.pl , doczytać i zobaczyć warto. - Jak.w.taki.syf.morzna.przyjmowac.gosci.Andrzej.jak.cie.niejest.wstyd.w.takim.syfie.trzymac.bydlo.ogarnij.wkoncu.porzondek
w.domu.jak.ten.ojciec.ma.tam.mieszkac.z.takimleniem.jak.jest.syn.Andrzej.zacznij.sznowac.ojca.bo.jak.go.zabraknie.to.po.tpbie.czlowieku.wes.sie.za.siebie.zacznij.sznowac.starszych.ludz.a.nie.walic.im.na.ty.jak.kolegom.z.pracy.
- Już się padliny z disco-polo rzucają ,aby tylko na tych skromnych ludziach zarobić 😡 . Kukiza widłami poczęstujcie !!!
Pozdrawiam 🙂
- Moga to byc duze pieniazki zaraz ta krowe pociagna
- Ludziska nie wiedzieli że na Podlasiu żyją jeszcze NORMALNI ludzie w stylu Pawlaków z samych swoich,a nie korporacyjne szczury gryzące wszystkich dookoła! Ja za młodego bywałem latem na wakacjach w okolicach Wysokiego Mazow.wieś Trzeciny lata 70 te u babci i takich ludzi pamietam👍💣😎👍🇵🇱
- Tylko wiesniaku zeby ci odbilo w show businesie od krowy sie zaczelo a skonczy na rozowym cadilacu
- 0bbbbbbuuuii
- Tak trzymaj
Andrzeju zdrowia dla gienka
- Dziadostwo się bardzo podoba?
- No patrzcie, i nikt coronki nie przywlukł,cud cud cud🤣🤣🤣
- Bądźmy szczerzy, to nie rolnicy tylko paploki.
- tysiące ludzi...ile to błota wynieśli z tego syfu.
- https://youtu.be/CpF7eFyVMUU
- Andrzej odzywaj się z szacunkiem do taty nerwy zostaw w polu pozdrawiam
- Sciemniacze
- Na stepach mongoli was oglądamy
- To błoto ok ale mamy 21wiek czegoś komuś się nie chciało bo nie przewidział ze jakaś ciekawska tv przyjedzie i moda czy czas czy współczucie czy złość na tak zaniedbane średnio mniejsze czy większe gospodarstwo i gospodarze którzy niedbale o swoje być albo nie być co o nich myśleć czy mamy prawo oceniać raczej nie nie oceniam tylko się wkurzam przecież jaki sołtys czy wójt tam bierze kaske i nie interesuje się swoimi płatnikami to co nam pokazuje tv fokus jest szokiem i dzięki nim widzimy ze nie jest tak pięknie itd............