blog

Maszyny rolnicze na absolutnie niesamowitym poziomieInformacje

Odtworzeń: 766949
Czas trwania: 10m 37s
Opinia: 2611
Ilość reakcji: 99
Opis: Patreon https://www.patreon.com/techboxvideo Największy międzybranżowy kompleks rolno-przemysłowy zaopatruje nas w żywność i inne towary niezbędne do komfortowego życia. Przedstawiamy Państwu maszyny rolnicze na absolutnie niesamowitym poziomie. Od zrobotyzowanego systemu zbioru jabłek po autonomiczny eko-ciągnik nowej generacji - masz.

Komentarze


Maszyny rolnicze na absolutnie niesamowitym poziomie

- he he maszyny za kase ze przez całe zycie niezarobiszz!!! ile cena za 1 kg jabłek? cena zboza???ludzkosc upada koronavirus ! poco ludzie!!!?
- Bardzo ciekawe tematy i dodatkowo fajny głos lektora. Zabieram się za ćwiczenie głosu. Pozdrawiam! ;)
- Gówno prawda niedługo już nic nie będzie a tu takie pojebane wieści . Pojebało was 🍀✌️🐺
- 5:04 coungar claas jest ladnieszy i stosowany nałoki i jest lepszy
ale
na trawnik ten to ok
A tu może zerkałeś Agricultural information - chwila czasu ale warto. - Ile dni trwa zerwanie jabłek tą maszyną z jednego hektara sadu?
- Niewielka maszyna do kukurydzy? 12,5 metra długa, 14,75 metra szeroka, 9,5 wysoka i waży tylko 230 kG !!!!!! Lektor nie skończył 4 klasy podstawówki , albo ktoś uważa nas za debili!!!
- Kolejna maszyna nie podlewa tylko robi opryski.
- 30-tki nie przebijesz
- Ja nie mam nic przeciwko waszej niewiedzy na temat rolnictwa i tych podniet co tu lektor podaje ale bez przesady 200k subow zebraliscie takimi filmami??? A mowili, ze gimby juz sie skonczyly....
- Nie zna się chłop a udaje specjaliste
- 4.26 ara a nie akra
- Znowu ten sam lektor jak ja nie cierpie tych stron jak: jasna strona, ciekawostki z świata, i wiele wiele innych a ciągle ten sam lektor
- Co to kurwa jest? Przez takie maszyny to ludzkość będzie 100 razy głupsza bo właśnie te maszyny będą ich wyręczać.
- 5.50 to nie ma nic wspólnego z podlewaniem😅 to trzy rzędowy opryskiwacz do aplikacji środków chemicznych😊
- 4:01 chyba milimetry a nie centymetry
- Wjebać się ZESTAWAMI ROLNIKOWI W ŻNIWA utrudnić im prace !!!!!! (Tak jak oni nam kierowcą zawodowym) Kto jest za prosze o łapki , a trzeba bedzie pomyśleć o proteście kierowców na rolników za blokowanie nam dróg !!!!!!!!!!!!!!!!!! HWD ROLNIK !!!!!!!!!!!!!!!! CIAGŁE PRETENSJE CIĄGŁE DOTACJE !!!!!!!!!!!!!!
- 3:35 znasz takie słowo jak kombajn do kukurydzy naukowcu?
- Ačiu patinka!
- Działaj mądrze a nie pracuj ciężko. 21 wiek Super reklama ( goomle.cba.pl )
- Najbardziej niesamowita maszyna według mnie to ta do przycinania winorośli. Najdziwniejsza jest ta do zrywania jabłek, przy tym wydaje się mało efektywna, a ten ciągnik który potrzebuje kabla, to wydaje mi się bez sensu.